Zasady serwisu

Każdy czytelnik odwiedzający serwis www.rozmiarstanika.pl, zarówno aktywny jak i bierny, akceptuje zasady na niej obowiązujące oraz jest zobowiązany do ich przestrzegania. Wszelkie regulacje zapisane są w poniższym akapicie zatytułowanym odpowiednio jako Polityka Prywatności.

Polityka Prywatności

Google Analytics

Witryna internetowa www.rozmiarstanika.pl wykorzystuje usługę „Google Analytics” firmy Google, Inc. w celu generowania statystyk oraz analizy oglądalności stron. Dlatego też, podczas odwiedzin automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, itp. Odbywa się to przy wykorzystaniu plików tekstowych „cookies” zapisywanych na Twoim komputerze.

Formularz kontaktowy

Gdy kontaktujesz się z nami poprzez formularz na stronie kontaktowej, lub za pomocą poczty e-mail, siłą rzeczy przekazujesz nam swoje dane osobowe typu: imię, nazwisko, nick (zależy co wpiszesz w odpowiednie pola formularza), czy też adres e-mail.

Newsletter

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie nieregularnych wiadomości od nas w postaci listów e-mail (np. aktualności dot. serwisu, nowości w branży bieliźniarskiej itp.) Mailing powinien obejmować zagadnienia związane z naszym serwisem. Nie będziesz otrzymywać wiadomości związanych z inną tematyką.

Każdy subskrybent ma możliwość rezygnacji z naszego newslettera w dowolnym momencie. Od chwili rezygnacji z subskrypcji nie będziesz otrzymywał od nas żadnych wiadomości. Twój ewentualny powrót na listę subskrybentów jest zawsze możliwy należy wówczas ponownie zapisać się do naszego newslettera.

Reklamy

Reklamy wyświetlane w naszej witrynie www.rozmiarstanika.pl najczęściej pochodzą z serwisów zewnętrznych. W większości korzystamy z usług reklamowych firmy „Google” poprzez program „Google AdSense”. Dostawcy reklam (np. program „Google AdSense”), w celu maksymalnego dopasowania ich wyświetlania do Twoich zainteresowań, zbierają anonimowe informacje o użytkowniku przy wykorzystaniu plików „cookie”. Informacje te pozwalają ograniczyć wyświetlane reklamy do takich, które potencjalnie są interesujące dla Ciebie. Jeśli chcesz wyłączyć personalizację reklam lub też chciałbyś zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji dot. programu „Google AdSense” wejdź proszę tutaj.

Wyłączenie odpowiedzialności

Wszelkie treści, artykuły, dyskusje i opinie są prywatnymi przemyśleniami autorów witryny lub informacjami wyszukanymi w sieci Internet. Jeśli decydujesz się wykorzystać porady, czy sugestie zawarte na witrynie www.rozmiarstanika.pl pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność. Informacje zgromadzone na www.rozmiarstanika.pl nie powinny zastępować konsultacji ze specjalistą w danej dziedzinie.

Prawo do zmian

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w powyższej Polityce Prywatności. Wszystkich użytkowników przeglądających oraz korzystających z witryny www.rozmiarstanika.pl obowiązuje aktualnie opublikowana Polityka Prywatności.

Pytania dodatkowe

W przypadku dodatkowych pytań związanych z powyższymi zasadami korzystania z witryny www.rozmiarstanika.pl prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie kontaktowej.